YBS Hangi Programları Kullanıyor-2

Değerli okurlarım Yönetim bilişim sistemlerinde programlar serimize devam ediyoruz. Bu yazıda belirteceğim programlar başlangıç programlarından çok meslek hayatınızda oldukça yer tutacak kendinizi geliştirmenizi sağlayacak ve oldukça Profesyonel kullanıldığında harika işler ortaya çıkarabileceğiniz programlardır.

1. Microsoft SQL Server

 

Arkadaşlar Microsoft SQL Server veri tabanı oluşturmada oldukça kullanılan bir Server türüdür ve kendine özgü SQL (Structured Query Language) Yapısal Sorgulama Dili  vardır. Bu kodlama mantığıyla tablolar oluşturulur, veriler kaydedilir, programlar ve web serverlar verilerini buradan çekerek oldukça kolay ve hızlı veri alışverişi sağlarlar.

 

2.Visual Studio

 

Microsoft ürünü olan Visual Studio programlama alanında size oldukça destek sağlayacak Visual Basic,C#,C++ gibi birçok programlama diliyle kodları derleyen ve çalıştıran oldukça kapsamlı programlardan birisidir.

 

3. Cisco Networking Program

 

Ağ kurmada ve test etmede size sanal bir ortam sağlayan Cisco bu alanda kendinizi geliştirmeniz için oldukça yararlı bir program türüdür amacı eğitim vermek olan bir kurumun kullandığı çok güzel sanal bir ortam.

4.Adobe Photoshop

 

 

Adobe yapımın programı olan Photoshop mükemmel fotoğraf tasarımları, logo tasarımları, animasyonlar vb. gibi bir çok hizmet vermektedir. Gerçekten iyi kullanıldığında harika sonuçlar elde edebileceğiniz muazzam programlardan bir tanesidir Photoshop.

 

5. Adobe Dreamweaver

 

Adobe programlarından olan Dreamweaver web tasarımı konusunda size oldukça güzel bir ortam sunuyor. Html , php, css, javascript gibi kodları öğrenebilirsiniz eğer bu alanda kendinizi geliştirmek istiyorsanız sizin için harika bir program.

6.PROLOG

 

Yapay zekanın içinde kaybolacağınız bir program olan prolog size geleceğin teknolojisi olan yapay zekayı sunuyor.

Yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz değerli yönetim bilişim sistemleri öğrencileri kendinizi oldukça geliştirmek istiyorsanız bu programlar tam size göre kod yazmaktan tasarım yapmaktan korkmayın kendinizi geliştirin !

 

 

2 Yorum

Yorum Bırakın